Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy

Księgowa ze znajomością rachunkowości – rozliczanie płac – pełny etat/część etatu

Obowiązki

Kontakt / korespondencja z klientami i urzędami
Zadania administracyjne
Prowadzenie księgowości i rozliczanie płac
Osobiste wsparcie klienta.
Sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych.
Uzgadnianie rachunków w ramach przygotowań do rocznego sprawozdania finansowego.
Bieżące przetwarzanie miesięcznych rachunków dla klientów z różnych sektorów.

Wymagania

Ukończone szkolenie handlowe lub szkolenie równoważne.
Odpowiednie doświadczenie zawodowe lub podobne absolutnie konieczne.
Znajomość oprogramowania: BMD NTCS niezbędne
Komunikatywność i chęć do nauki
Wysoki stopień precyzji
Dobre maniery
Zdolność do pracy pod presją i szybkiego zrozumienia
Osobista odpowiedzialność w swojej dziedzinie pracy i duch zespołowy
Bardzo dobra znajomość MS-Office (Word, Excel)
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i innych języków UE.

Korzyści

Oferujemy Ci dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym, młodym i zmotywowanym zespole
dobra dostępność transportu publicznego
Możliwość prowadzenia biura w domu

Wynagrodzenie
Oferujemy Ci wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2.017,76 (1 rok zatrudnienia). Możliwa jest nadpłata zgodna z rynkiem, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.

Jeśli to stanowisko przemawia do Ciebie, czekamy na Twoją aplikację ze zdjęciem i oczekiwaniami płacowymi.
Nie możemy się doczekać, aby poznać Cię lepiej. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres office@businessservice.at.

Business Service Mahr GmbH
Floßgasse 1A
1020 Wiedeń
M: +43 676 97 555 98
E: office@businessservice.at
Strona internetowa: www.mein-business.at

RODO